Компанія АББ отримала замовлення на 270 млн. євро на лінію електропередач між Великою Британією та Францією

2017-04-11 - Компанія АББ отримала замовлення на конвертерні станції постійного струму високої напруги (HVDC) для з’єднання IFA2

Компанія АББ отримала замовлення вартістю 270 млн. євро від британського оператора електромережі National Grid та власника і оператора французької мережі Réseau de Transport d'Electricité (RTE), щоб забезпечити ключову технологію постійного струму високої напруги (HVDC), що допоможе з’єднати електричні мережі Франції та Великої Британії.

Компанія АББ візьме участь у проекті з’єднання, що надалі інтегруватиме ринки електроенергії Великої Британії та Франції. Маючи потужність 1 000 МВт, ця лінія працюватиме між Чіллінгом у Гемпширі на південному узбережжі Англії та Турбом на півночі Франції, покриваючи відстань 240 км через Ла-Манш.
АББ поставить дві конвертерні станції постійного струму високої напруги HVDC Light®, які будуть розташовані у Франції та Англії та з’єднані підводним кабелем. Кожна підстанція перетворює змінний струм на постійний струм, а потім навпаки, перед розподілом. Це дозволяє ефективну та надійну передачу великих обсягів електроенергії на великі відстані з мінімальними втратами, що є ключовою перевагою технології постійного струму високої напруги (HVDC). Технологія HVDC Light від АББ також включає в себе розширені функціональні можливості, такі як регулювання коливань в електромережі та відновлення живлення у разі відключення електрики. Ці можливості забезпечують економічні переваги для оператора електромережі та надійне постачання електрики для кінцевих споживачів.
«Це замовлення ще більше підсилює нашу провідну позицію в галузі постійного струму високої напруги (HVDC) та забезпечує імпульс для реалізації нашої трансформації та прибуткового зростання, як найкращого партнера для забезпечення міцнішої, «розумнішої» та екологічнішої електромережі», – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Електричні мережі» компанії АББ.
Конвертерні станції будуть обладнані сучасною системою управління та захисту MACHTM від АББ, що підтримує цифрову пропозицію, засновану на платформі компанії ABB AbilityTM . Система MACH діє як мозок лінії постійного струму високої напруги HVDC – моніторить, контролює та захищає складну технологію на підстанціях, керує тисячами операцій для забезпечення надійності енергопостачання. Включення передових функцій реєстрації несправностей та дистанційного управління також допомагає захищати лінію від несподіваних збоїв, таких як удари блискавки.
Компанія АББ була новатором у технології постійного струму високої напруги (HVDC) більше 60 років тому і отримала замовлення на близько 100 таких проектів, що представляють загальну встановлену потужність у близько 120 000 мегават. Це представляє близько половини світового парку встановленого обладнання. АББ надалі розвивала технологію постійного струму високої напруги у 1990 рр., створивши рішення HVDC Light® із застосуванням інвертора напруги (VSC), компанія також прокладає шлях у цій технології, виконавши 18 з 24 проектів інвертора напруги для постійного струму високої напруги (VSC HVDC), що були введені в експлуатацію по всьому світу. Міжсистемні лінії електропередач постійного струму високої напруги від АББ допомагають більш ніж 15 країнам надійно транспортувати електроенергію на великі відстані.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 співробітників.


Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com


  •   Cancel
   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Print
   • Email
  •   Cancel
  seitp202 6fc3cb4e2260adb7c12580ff003cb62e