АББ представила свої енергоефективні технології та «українське майбутнє з відновлювальними джерелами енергії» на 7-му Енергодні

2016-11-11 - АББ Україна традиційно підтримала 7-й Європейсько-Український Енергетичний День, який відбувся в Києві 3 листопада.

Цього року Енергодень був особливо амбітний - третій енергетичний пакет та національні стратегії, контекст виконання обов'язків за угодою та Асоціації з ЄС, фактори зростання рівня використання відновлюваних джерел енергії та фінансування змін - у програмі форуму. Директор АББ Україна Дмитро Жданов виступив на секції «Енергоефективність в будівлях: найбільший «потенціал» - найбільший виклик», представивши енергоефективні технології АББ та ініціативи галузі. Андрій Панченко, Керівник підрозділу «Дискретної Автоматизації та Електроприводу» АББ в Україні, представив міжнародний досвід та перетворення його в приклади наслідування для України на секції «Українське майбутнє з відновлювальними джерелами енергії».

«Теоретична ідеальна модель енергопостачання є генерацію енергії в точці її споживання, тому що в ній відсутні втрати на передачу і розподіл. Вона може бути реалізована при відкритті можливості автономно і безперебійно робити рівно стільки енергії, скільки необхідно для споживання», - з цього постулату почав свій виступ Дмитро Жданов. За словами пана Жданова, концептуально генерацію енергії в точці споживання наближає розвиток нано-систем. Це глобальний тренд, обумовлений, з одного боку, бурхливим зростанням розподіленої генерації, більшу частину якої становить виробництво енергії з відновлюваних джерел, а з іншого - необхідністю якнайшвидшого енергопостачання районів, віддалених від центрів генерації і мережевої інфраструктури. Нова тенденція зумовлює так само і нові вимоги, по-перше, до технологій, що використовуються, по-друге, до архітектури електричних мереж, по-третє, до характеристик енергосистем.

«Енергоефективність, модульність і гнучка керованість є найголовнішими факторами всіх теперішніх та майбутніх розробок. Масштабне якісна зміна енергетичної галузі призводить до абсолютно нових очікувань від таких технологічних лідерів, як АББ,»- підкреслив пан Жданов.

Сьогодні в промисловості відбувається революційний перехід до наступного покоління «індустрії 4.0», що характеризується формуванням «інтернету фізичних об'єктів, сервісів і людей». У 2016 році кількість інтегрованих в системи автоматичного управління фізичних об'єктів зрівнялась за кількістю з людством! Нові системи в стандарті «індустрії 4.0» покликані інтегрувати і якісно обробляти небувалі масиви даних, проводити їх своєчасний оптимізаційний аналіз при повній взаємодії з людиною, як головним елементом промислової «екосистеми». Розробка технологічного інтернету і спеціалізованих додатків для хмарних платформ - основні виклики розвитку четвертого покоління АСУ ТП. АББ в корпоративному альянсі з Microsoft є піонерами промислової революції.

Будучи одним зі світових технологічних лідерів цих двох напрямків, АББ готова надати необхідну експертизу, яка допоможе реалізувати національні енергетичні проекти в Україні з урахуванням сучасних рішень і можливостей. «Ми готові, наприклад, брати участь у визначенні технічної концепції та координаційної роботи з державою при реалізації проекту модернізації систем теплопостачання міст України, що фінансується Світовим Банком та Датським Фондом Чистих Технологій», - підкреслив пан Жданов. Напрацьований досвід АББ в цій області був представлений учасникам 7-го Енергетичного дня ЄУЕА.

  •   Cancel
   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Print
   • Email
  •   Cancel
  seitp202 c8966ddbc1cfe132442580680051cb9e