AББ придбає підрозділ мереж зв'язку компанії KEYMILE

2017-08-02 - Придбання направлено на підтримку пропозицій ABB AbilityTM для застосування на критично важливих об'єктах електричних мереж та для розширення ринкових можливостей.

Компанія AББ підписала контракт на придбання комунікаційного бізнесу KEYMILE Group для критично важливих об'єктів в цілях зміцнення портфоліо цифрових мереж. Придбання цього бізнесу дозволить додати до портфоліо AББ ключові продукти, програмне забезпечення, рішення по обслуговуванню, а також науково-дослідницький досвід. Це дозволить в першу чергу розширити портфель передових цифрових пропозицій ABB AbilityTM, додавши йому найсучасніші комунікаційні технології, які стали невід'ємною частиною сучасних динамічних та складних цифрових електричних мереж. Очікується, що транзакція буде завершена в третьому кварталі 2017 року. Обидві компанії домовилися про нерозголошення суми трансакції.

Головний офіс компанії KEYMILE знаходиться в Ганновері, Німеччина. Кількість співробітників складає 350 чоловік по всьому світу. Компанія була створена в 2002 році шляхом об'єднання трьох технологічних компаній у Австрії, Німеччині та Швейцарії. KEYMILE - це лідер у виробництві комунікаційних рішень як для критично важливих об'єктів, так і для телекомунікаційного сектора з встановленою базою більш ніж 100 країн світу.

Надійна інформація - це ключ до швидкого та точного прийняття рішення в сучасному автоматизованому світі. Робота критично важливих систем, таких як електричні мережі, вимагає наявності мережевих зв'язків з неперевершеною продуктивністю та надійністю на базі спеціальних технологій, протоколів та програмного забезпечення. Комунікаційне портфоліо KEYMILE задовольняє потреби операторів мережі в надійності, доступності та інформаційної безпеки, що робить KEYMILE лідером у сфері критично важливих комунікацій.

«АББ є світовим лидером в області мереж зв'язку для операторів електричних підстанцій. Придбання комунікаційного бізнесу KEYMILE для критично важливих об'єктів посилить цю позицію та розширить нашу ринкову частку в промисловості, транспорті та інфраструктурному секторі », - сказав Клаудіо Факкін, президент підрозділу Електричні мережі AББ. «Цей крок підтримує наші плани зростання та дигіталізаціі як частини нашої пропозиції ABB Ability, тому що ми посилюємо наші позиції як надійного партнера у створенні більш сильних, розумних та екологічних електричних мереж».

Коммуникаційний бізнес KEYMILE для критично важливих об'єктів включає в себе операторів енергомереж, залізничних доріг, нафто- й газопроводів, а також державних компаній. 120 співробітників придбаного бізнесу приєднуються до бізнес-структури Автоматизація мереж підрозділів Електричні мережі AББ.

«Надійні телекомунікації стають більш важливими по мірі збільшення кількості підключених пристроїв. У той час як дигіталізація надає можливості для підвищення ефективності роботи та оптимізації активів, вона також приносить нові складнощі в підтримці критично важливих операцій », - сказав Рольф Унтербергер, генеральний директор KEYMILE. «Ми дуже раді, що лидер галузі AББ придбає наш комунікаційний бізнес для критично важливих об'єктів, тому що це дозволить продовжити розробку передових продуктів, програмного забезпечення та сервісних рішень для операторів мереж».

АББ - світовий технологічний лидер в областях електрообладнання, робототехніки та механізмів руху, промислової автоматизації та електричних мереж. Компанія працює з замовниками в сферах електроенергетики, промисловості, транспорту та інфраструктури. 125 років передового досвіду дозволяє АББ створити майбутнє промислової дигіталізації та сприяти розвитку енергетики та четвертої промислової революції. АББ успішно веде бізнес у більш ніж 100 країнах світу, загальна кількість співробітників перевищує 132 000 людей.

  •   Cancel
   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Print
   • Email
  •   Cancel
  seitp202 ec62b158a31bb9f5c12581700026d2a1